הכול על הנמלים

הדברת נמלים
כל מה שרציתם לדעת על הדברת נמלים וחששתם לשאול

מי מאיתנו לא נדרש להתמודד עם בעיות של מזיקים בחצר הבית שלו או בתוך הבית עצמו. במקרים כאלו אנו נזדקק לשירותי הדברה במידה והדבר איננו יכול להיפתר על ידי ריסוס עצמאי ונקודתי. אם יש מזיקים שמהווים עבורנו מטרד מאד גדול הרי הם המזיקים העונים לשם, נמלים. נראה כאילו הן יוצאות מכל פינה אפלה של הבית, מהכיור, מהארונות, מהקירות ועוד, למען האמת אנו לעולם לא נוכל להשיגן ולאתר את מקור יציאתם וכן את היעד אליו הן חוזרות.

מסלולה של נמלה

הנמלה, לרוב תצא החוצה ממחילותיה כאשר היא תידרש לאגור מזון לקראת החורף או במטרה לחפש מקום מפלט והגנה מפני הגשם והקור. מכיוון שמדובר ביצור זעיר אשר גודלו מסתכם בכמה מ"מ ספורים, יש לה דרכי גישה כמעט לכל מקור אפשרי ובפרט כל חור או פרצה קטנה שבקירות הבית או ברצפות. טיפול מונע נגד הופעתן יכול להיעשות דרך שמירה על ניקיון הבית ובמיוחד הימנעות משאריות מזון בחללים השונים של הבית, שכן הדרך היחידה למנוע מהנמלה לחדור אל מרחב מגורינו היא לא לאפשר לה לקבל את הדבר שבו היא הכי מעוניינת, אוכל.

טיפול מונע במידת הנדרש

במידה וכל הסיפור הסתבך, וכל הבית מוצף בנחילים ושיירות של נמלים, לא תישאר ברירה ותידרשו לבצע הדברת נמלים יסודית בבית. במאמר שלפניכם אציג מעט פרטים באשר להליכי הדברה יעילים כנגד הופעתן של היצורים המזעריים והחומים שמטפסים לנו על קירות הבית, מטיילים על השיש במטבח ומקימים להם מושבות של ממש מתחת לרצפות שבבית.

הדברת נמלים- הדברה תקופתית

במידה ואתם מעוניינים לחסל את התופעה ולתמיד, עליכם לדאוג לביצוע של הדברת נמלים תקופתית, במשך שלוש או ארבע פעמים בשנה. וכמובן, במהלך כל ימות השנה לדאוג לסדר וניקיון בבית, ובפרט באזור המטבח ולא כנגד הופעתן של נמלים אלא בכלל כדי למנוע ממזיקים אחרים להגיע אל ביתנו. העסק עצמו לא כרוך בהוצאות משמעותיות, גם אם מדובר בהדברה עבור בתים גדולים במיוחד. במקרים חמורים יהיה צורך לבצע הדברת נמלים אחת לחודש אם הן אינן מפסיקות להפתיע אתכם ולצוץ מכל חריץ אפשרי שבבית.