מלכת נמלים

כמו מלכת אנגליה או מלכת ירדן, יש גם מלכת נמלים. מלכת הנמלים היא למעשה הנמלה שבאמצעותה מתקיימים כל החיים וכל מערכת הרבייה של קן הנמלים. מלכת נמלים מתגוררת עמוק בתוך הקן ואינה יוצאת ממנו לעולם. היא מטופלת על ידי הנמלים שיוצאות ללקט מזון ובתמורה מאפשרת לנמלים להתרבות על ידי הזדווגות והטלת ביצים.

מלכת הנמלים היא זו שאחראית גם על האכלת הנמלים הצעירות ולכן היא למעשה הגורם העיקרי לפעילות הנמלים בסביבה. כדי להיפטר מקן נמלים ליד הבית, צריך קודם כל לאתר את מיקום הקן ולהשמיד את חדרי המלכה, הדברה זו תמנע ייצור של ביצים חדשות ולידתן של נמלים חדשות בקן.

הדברה של מלכת נמלים

המפתח לכל תהליך הדברה מקצועי של קן נמלים או של נמלים שמסתובבות בחצר הבית ובתוכו, הוא לאתר את קן הנמלים ואת מלכת הנמלים ולהשמיד אותה. מלכת נמלים היא זו שלמעשה אחראית על התרבות הנמלים, על ההאכלה של הנמלים הצעירות ועל לידה וחידוש החיים בקן.

מדבירים מקצועיים מומחים באיתור מיקום מלכת נמלים בתוך הקן ובהשמדתה. הם משתמשים בפתיונות כדי להוביל את המלכה החוצה מהקן ולהרוג אותה בזמן שהיא יוצאת. מסביב לכאן מפזרים בדרך כלל חומרי הדברה מקצועיים שיבטיחו שכל מלכת נמלים תושמד עוד בטרם יצאה לאכול ולהנות. אם אתם זקוקים להדברה של נמלים, פנו למדביר מקצועי שיודע לאתר ולחסל את מלכת הנמלים.

מלכת הנמלים – המפתח להדברה יעילה

כולנו יודעים שהדברת נמלים מתחילה ונגמרת במקום אחד – הקן שמהן הן מגיעות. אבל למעשה בתוך הקן מסתתרת הפצצה המתקתקת שגורמת לבעיה מלכתחילה. מלכת נמלים פוריה ופעילה שמספקת ביצים ומגדלת את הנמלים הצעירות, נמצאת בכל קן ומהווה את הבסיס לפעילות הנמלים מסביבה.

זוהי הסיבה שהדברת נמלים יעילה מתחילה מאיתור והשמדה של מלכת נמלים בכל קן. איך עושים זאת? מדביר מקצועי יודע כיצד להביא מלכת נמלים לצאת מהקן על ידי הנחת פתיונות ואמצעים נוספים. עם יציאתה מהקן הוא יודע לזהות אותה ולהשמיד אותה ובכך למעשה מסתיימת הפעילות של הקן. כדי להנות מהדברה מוצלחת, פנו למדביר המתמחה בהדברת מלכות נמלים ותוכלו להנות מחצר ובית נקיים ממזיקים.