נמלים פועלות

בתוך קן הנמלים יש תפקיד מוגדר לכל דייר. נמלים פועלות הן הנמלים שאנחנו מכירים מהשיירות הארוכות שמובילות מזון אל הקן. הנמלים הפועלות הן אלו שדואגות למזון עבור המלכה שנמצאת בתוך הקן ועליה מבוססת הגדילה הטבעית והרבייה בקן. זוהי הסיבה שנמלים פועלות הן אלו שלרוב אנחנו מרססים ומנסים להשמיד בשיטות שונות והן אלו שמגיעות אלינו הביתה לביקור שוב ושוב.

הדברה של נמלים פועלות מתבססת בדרך כלל על איתור המקור שלהן ומיקום הקן והשמדה של המלכה. כאשר הקן נהרס הנמלים הפועלות הולכות לאיבוד ולא יודעות לאן לחזור וזוהי הזדמנות להיפטר מהן אחת ולתמיד. הדברה של נמלים פועלות על ידי מדביר מקצועי ומיומן תעזור לנו לשמור על חצר ובית נקיים.

איך מדבירים נמלים פועלות

נמלים פועלות הן למעשה הנמלים שאנחנו מכירים מכל מקום – הן אלו שמגיעות אל תוך הבית מהחצר, הן אלו שמציפות את החצר בשיירות והן אלו שאנחנו בדרך כלל מנסים להיפטר מהן אבל חוזרות שוב ושוב. הדרך הכי יעילה ומהירה להיפטר מנמלים פועלות היא באמצעות הדברה מקצועית.

הדברה מקצועית של נמלים פועלות נעשית קודם כל על ידי ריסוס, כשהיום לרוב משתמשים המדבירים בחומרי ריסוס ידידותיים לסביבה. לצד הריסוס בתוך הבית או בחצר, המדבירים ישמידו את הקן עצמו כדי למנוע חזרה של נמלים. אם אתם זקוקים להדברה של נמלים, פנו למדביר מקצועי שיאתר את הקן וישמיד גם אותו וגם את הנמלים הפועלות. זוהי הדרך הטובה והבטוחה ביותר להיפטר מהנמלים בבית ובחצר.

איך למנוע כניסה של נמלים פועלות לבית

הדרך הטובה ביותר למנוע כניסה של נמלים פועלות לבית היא לשמור על בית נקי. הנמלים הפועלות הן אלו שיוצאות מהקן כדי לאתר מזון ולכן אנחנו נפגשים איתן בתוך הבית ובעיקר במטבח. שמירה על בית נקי, ללא פירורים ומוצרי מזון פתוחים, אשפה חשופה ורצפה מלוכלכת תסייע לנו להבטיח שהנמלים העובדות לא יעבדו עלינו. גם בחצר הבית מומלץ לשמור על ניקיון, ללא אשפה מושלכת בכל מקום ושאריות אוכל.

אם אתם כבר סובלים מנמלים ברחבי הבית, פנו למדביר מקצועי בעל ניסיון בהדברת נמלים שייפטר עבורכם מהנמלים ולאחר מכן קבלו ממנו הדרכה וייעוץ לגבי הדרכים הכי טובות לשמירה על הבית נגד הנמלים.