סוגי נמלים

בישראל ישנם מאות סוגי נמלים שונות שאנחנו פוגשים גם בתוך הבית וגם מחוצה לו. בעוד שרוב סוגי הנמלים לא נכנסות אל תוך הבית, ישנם כמה סוגים שאנחנו פוגשים במטבח, בגינה ובסלון. בין סוגי נמלים שמגיעות עד הבית ודורשות טיפול של מדביר מקצועי ניתן למצוא את האצניות. ישנם כמה סוגים של נמלים אצניות, ביניהם אצנית ארוכת מחוש שיכולות לעקוץ ולכן חשוב לזהות ולהדביר אותן מהיר ואצנית צהובה שהיא קטנה יותר ופחות מזיקה. כולנו מכירים גם את הנמלה הבנאית, אולי הסוד המוכר ביותר בישראל. יש לה גוף שחור והיא קטנה מאד, היא מגיעה לכל מקום ודורשת ריסוס וטיפול מקצועי. הסוג הנפוץ ביותר הוא המורית – שחורה, מציקה ומגיעה לכל מקום. גם במקרה זה מומלץ לקרוא למדביר שיפתור את הבעיה תוך איתור הקן והשמדתו.

נמלים ביתיות

ישנם מאות סוגי נמלים שונות אבל למעשה, אנחנו לא באמת נפגשים עם כולן. כשמדובר על הנמלים שנכנסות אל תוך הבית שלנו, יש כמה סוגי נמלים בולטים שדורשות טיפול מונע והדברה של מקצוענים. הסוג המוכר ביותר בישראל, שיכול להיכנס לכל בית ולתקוף בכל מקום הוא הנמלה המורית. זוהי הנמלה השחורה שאנחנו מכירים היטב מימי הקיץ, שחודרת אל הבית ומציקה לנו במטבח ובמקומות אחרים. סוג נוסף הוא הנמלה הבנאית שאנחנו מכירים בזכות השיירות הארוכות שהן יוצרות מהקן ועד הבית. מדביר מקצועי יוכל לאתר את הקן ולהשמיד את הנמלים מהשורש, וכך למנוע את חזרתן. הדרך הכי טובה לדעת איזה סוגי נמלים נכנסו אלינו הביתה, היא לפנות לשירותי הדברה מקצועיים שמתמחים בהדברת נמלים.

הדברה מקצועית לסוגי נמלים שונים

סוגי נמלים שונים מחייבים אותנו לטיפול שונה. ישנם סוגים של נמלים שנכנסות הביתה ודורשות שימוש בריסוס בלבד, אחרות דורשות לאתר את הקן ממנו הן מגיעות ולבצע השמדה של הקן. אחרות יגיבו מצוין למלכודות ויש כאלו שלא יחזרו אם נקפיד על ניקיון. למרות שאפשר למצוא תכשירים רבים של ריסוס נגד נמלים בכל סופרמרקט, רק מדביר מקצועי יוכל לזהות את סוג הנמלה ולהתאים את השיטה הטובה ביותר לריסוס ולהשמדה שלה. מדביר מקצועי יוכל גם להדריך אותנו איך לשמור על הבית כך שהנמלים לא יחזרו ואיך לאתר סוגי נמלים שונות ולטפל בבעיה. אם את הבית תקפו סוגי נמלים לא מוכרים לכם, רק הדברה מקצועית תעזור לכם לסיים את הבעיה. פרעושיםהדברת פרעושים